Čo môžu spôsobiť zle nastavené okná a dvere?

Čo môžu spôsobiť zle nastavené okná a dvere? | Volitaservis Blog Overlay | Volitaservis Blog Bobor | Volitaservis Blog

Možno sa to nezdá, ale nesprávne nastavené okno alebo dvere môžu napáchať veľa škody. Bezpečnosť je na prvom mieste a zlé nastavenie jej uberá na sile. Hovoriť môžeme o ulomení pántov, či kovania. Pád okenného, či dverného rámu je poslednou kvapkou v pohári bezpečia. O úrazoch spojených s takýmito situáciami radšej ani nehovoríme. Buďte opatrní a nepodceňujte starostlivosť a správne nastavenie.


A ďalšou vecou sú tesnenia. Máte osadené okná už viac ako 7 rokov? Dajte si skontrolovať pravdepodobne už opotrebované tesnenia. Až 20% astmatických príznakov u detí do 8 rokov vzniká nedostatočnou starostlivosťou o vaše okná. Nedajte žiaden priestor vlhkým stenám, nechutnej plesni, či otravným škodcom. Zvyknite si na komfort a dajte priestor radšej pravidelnej kontrole. Preverte si, koľko Vám v priemere uniká tepla, cez Vaše okná


A navyše, správnym nastavením šetríte energie. Poďakuje sa vám niel len planéta, ale i vaša peňaženka. Niekoľko stoviek eur ušetrených ročne za menšiu spotrebu energie, dôsledkom správneho nastavenia okien, je lákavá ponuka. Miňte ich radšej na niečo viac užitočné.


Doprajte svojim dverám a oknám starostlivosť akú si zaslúžia za svoju službu. Zaručia sa vám za to bezpečím a komfortným bývaním. Vyberte si zodpovednosť a kvalitnú kontrolu.


Mám záujem o nezáväznú servisnú obhliadku ZADARMO

o nás

Recenzie od našich zákazníkov

Mirek Etzler | Volitaservis PLATÍ DO KONCA Júla

OBHLIADKA SERVISNÝM TECHNIKOM

- Detailná kontrola, vrátane komplexnej analýzy okien

- Diagnostika problémov s navrhovanými riešeniami

- Termovízne premeranie za štandardnú cenu 120 €

Čo je termovízia?

150, -€

Zadarmo
ZADARMO len do 31.07.2024

Doporučuje i Mirek Etzler

FAQ | Volitaservis
kontakt

Dohodnite si kontrolu okien u Vás doma Zadarmo

Alebo nám napíšte
Zadajte vaše meno!
Zadajte vaše priezvisko!
Zadajte váš email!
Zadajte vaše tel. číslo!
Zadajte zľavový kód!
Zadajte správu!
faq

Často kladené otázky

 • JE NUTNÉ MENIŤ TESNENIE IHNEĎ NA OKNÁCH?

  Záleží aké je tesnenie na oknách. Pri starom je dôležité, aby technik zhodnotil či nie je popraskané, pretrhnuté alebo inak poškodené.

 • AKO ČASTO SA MAJÚ SERVISOVAŤ OKNÁ?

  Pokiaľ sa jedná o novostavbu, je vhodné po roku pristúpiť aspoň k revízii. Pokiaľ sa nejedná o novostavbu a pokiaľ okná máte dlhšie ako 3 roky, je vhodné vykonávať servis každé 2 až 3 roky.

 • ROBÍTE AJ HAVARIJNÝ SERVIS?

  Samozrejme, táto služba je zameraná pre ľudí, ktorí potrebujú ihneď pomôcť. PRÍKLAD: Balkónové dvere nemožno otvoriť, vylomené pánty či závesy alebo rozbité sklo.

 • ROBÍTE SERVISNÚ OBHLIADKU ZADARMO?

  Áno. Ako prvé Vás príde bezplatne navštíviť náš servisný poradca, ktorý Vám navrhne to najlepšie riešenie.

 • AKO DLHO TRVÁ OPRAVA?

  Čas potrebný na opravu okna závisí od rozsahu a závažnosti problému. Poskytujeme BEZPLATNÉ A NEZÁVÄZNÉ OBHLIADKY, po ktorých Vám radi poskytneme presný časový odhad opravy.

 • MÁTE SKÚSENOSTI S OPRAVOU OKIEN Z RÔZNYCH MATERIÁLOV, AKO SÚ DREVO, HLINÍK ALEBO PLAST?

  Sme skúsený tím odborníkov so špecializáciou na rôzne značky a materiály okien. Naši technici sú školení a držia certifikát - WINDOW SERVIS EXPERT. Pri obhliadke Vám priradíme špecialistu, ktorý má odborné znalosti a skúsenosti s daným problémom, aby vám poskytol najlepšie riešenie.

 • MÁTE ZÁRUKU NA VYKONANÚ PRÁCU A POUŽITÉ NÁHRADNÉ DIELY?

  Samozrejme. Na prácu poskytujeme záruku 12 až 48 mesiacov (záleží na službe) a na materiál poskytujeme 24 a viac mesiacov. ( U niektorých náhradných dielov poskytujeme doživotnú záruku) Radi priblížime u Vás na obhliadke :)

FAQ | Volitaservis

1%

Pre rodiny v núdzi

Nemôžeme pomôcť každému,
no každý môže pomôcť niekomu

Viac o programe

Cookies

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?