Ako postupovať v prípade rozbitého okna ? Základné kroky a dôležité bezpečnostné rady

Ako postupovať v prípade rozbitého okna ? Základné kroky a dôležité bezpečnostné rady | Volitaservis Blog Overlay | Volitaservis Blog Bobor | Volitaservis Blog

Rozbité okno môže byť nečakanou a stresujúcou situáciou, ktorá vyžaduje okamžitú reakciu. Bez ohľadu na to, či ide o nehodu, počas búrky alebo vandalizmus, dôležité je zachovať kľud a postupovať s opatrnosťou, aby ste minimalizovali riziko zranenia a chránili svoj dom či bezpečnosť svojej rodiny.


Trápi vás rozbité okno ? Zavolajte nám a my to za vás čo najskôr vyriešime. Vypracujeme vám zadarmo a nezáväzne cenovú ponuku1. Prvoradá je bezpečnosť:

Dbajte na to, že vaša bezpečnosť je najdôležitejšia. Ak je okno rozbité v dôsledku trestnej činnosti alebo vandalizmu, okamžite kontaktujte políciu. V prípade, že ide o havarijnú situáciu, uistite sa, že vaši blízki a domáci miláčikovia sú v bezpečí, a potom začnite s upratovaním.

 

2. Izolujte poškodené miesto:

Ak je možné, izolujte rozbité okno, aby ste minimalizovali prístup k vetru, dažďu a nechceným návštevám. Môžete použiť náhradné dosky, dosky alebo plastové fólie, aby ste zakryli otvor a zabezpečili dočasné zateplenie miestnosti.


U nás vo Volite sa vám postaráme o odstránenie aj likvidáciu poškodeného skla


3. Opatrne vyčistite sklo:

Ak rozbité okno zanechalo sklo na podlahe, opatrne ho pozbierajte, používajte rukavice a obuv, aby ste sa ochránili proti zraneniu. Sklo umiestnite do odolného obalu, ako je napríklad starý kartón a označte ho, aby ste vedeli vy aj ostatní obyvatelia domu, čo sa tam nachádza.

 

4. Kontaktujte špecialistu na opravy okien:

Po zabezpečení okna je dôležité kontaktovať odborníka na opravy okien. Nevýhodou samostatného pokusu o opravu okna môže byť neodborné zaistenie, ktoré by mohlo viesť k ďalším problémom. Oprava okna by mala byť vykonaná profesionálne a presne, aby sa predišlo ďalším problémom v budúcnosti.


Hľadáte vhodného špecialistu na opravu vášho rozbitého okna ? Vypracujeme vám zadarmo a nezáväzne cenovú ponuku5. Oznámte poistnú udalosť (ak je to potrebné):

Ak bolo okno poškodené v dôsledku nehody alebo prírodného nešťastia, kontaktujte svoju poisťovňu a oznámte im udalosť. Pripravte si všetky potrebné informácie, vrátane fotografií poškodenia a popisu udalosti, ktoré vám pomôžu pri požiadavke na poistenie.


Rozbité okno je situácia, ktorá vyžaduje rýchle a dôkladné reakcie. Dodržiavajte tieto základné kroky a bezpečnostné rady, aby ste minimalizovali riziko a zabezpečili bezproblémovú opravu vášho okna. Vaša bezpečnosť a bezpečnosť vašich blízkych sú vždy na prvom mieste, preto neváhajte konať rýchlo a uvážene.


Vaše rozbité okno vymením v čo najkratšom čase. Vypracujeme vám nezáväzne a zadarmo cenovú ponuku


o nás

Recenzie od našich zákazníkov

Mirek Etzler | Volitaservis PLATÍ DO KONCA Júla

OBHLIADKA SERVISNÝM TECHNIKOM

- Detailná kontrola, vrátane komplexnej analýzy okien

- Diagnostika problémov s navrhovanými riešeniami

- Termovízne premeranie za štandardnú cenu 120 €

Čo je termovízia?

150, -€

Zadarmo
ZADARMO len do 31.07.2024

Doporučuje i Mirek Etzler

FAQ | Volitaservis
kontakt

Dohodnite si kontrolu okien u Vás doma Zadarmo

Alebo nám napíšte
Zadajte vaše meno!
Zadajte vaše priezvisko!
Zadajte váš email!
Zadajte vaše tel. číslo!
Zadajte zľavový kód!
Zadajte správu!
faq

Často kladené otázky

 • JE NUTNÉ MENIŤ TESNENIE IHNEĎ NA OKNÁCH?

  Záleží aké je tesnenie na oknách. Pri starom je dôležité, aby technik zhodnotil či nie je popraskané, pretrhnuté alebo inak poškodené.

 • AKO ČASTO SA MAJÚ SERVISOVAŤ OKNÁ?

  Pokiaľ sa jedná o novostavbu, je vhodné po roku pristúpiť aspoň k revízii. Pokiaľ sa nejedná o novostavbu a pokiaľ okná máte dlhšie ako 3 roky, je vhodné vykonávať servis každé 2 až 3 roky.

 • ROBÍTE AJ HAVARIJNÝ SERVIS?

  Samozrejme, táto služba je zameraná pre ľudí, ktorí potrebujú ihneď pomôcť. PRÍKLAD: Balkónové dvere nemožno otvoriť, vylomené pánty či závesy alebo rozbité sklo.

 • ROBÍTE SERVISNÚ OBHLIADKU ZADARMO?

  Áno. Ako prvé Vás príde bezplatne navštíviť náš servisný poradca, ktorý Vám navrhne to najlepšie riešenie.

 • AKO DLHO TRVÁ OPRAVA?

  Čas potrebný na opravu okna závisí od rozsahu a závažnosti problému. Poskytujeme BEZPLATNÉ A NEZÁVÄZNÉ OBHLIADKY, po ktorých Vám radi poskytneme presný časový odhad opravy.

 • MÁTE SKÚSENOSTI S OPRAVOU OKIEN Z RÔZNYCH MATERIÁLOV, AKO SÚ DREVO, HLINÍK ALEBO PLAST?

  Sme skúsený tím odborníkov so špecializáciou na rôzne značky a materiály okien. Naši technici sú školení a držia certifikát - WINDOW SERVIS EXPERT. Pri obhliadke Vám priradíme špecialistu, ktorý má odborné znalosti a skúsenosti s daným problémom, aby vám poskytol najlepšie riešenie.

 • MÁTE ZÁRUKU NA VYKONANÚ PRÁCU A POUŽITÉ NÁHRADNÉ DIELY?

  Samozrejme. Na prácu poskytujeme záruku 12 až 48 mesiacov (záleží na službe) a na materiál poskytujeme 24 a viac mesiacov. ( U niektorých náhradných dielov poskytujeme doživotnú záruku) Radi priblížime u Vás na obhliadke :)

FAQ | Volitaservis

1%

Pre rodiny v núdzi

Nemôžeme pomôcť každému,
no každý môže pomôcť niekomu

Viac o programe

Cookies

Pre lepší online zážitok používame súbory “cookies”. Vďaka nim presnejšie analyzujeme návštevnosť, prispôsobujeme reklamu a používateľské nastavenia. Súhlasíte so spracovaním súvisiacich osobných údajov?